Організація свят і ділових заходів у Києві, по Україні

 • У вас наближається важлива подія?
 • ви вперше зіткнулися з організацією свят і бізнес заходів?
 • ви хочете повторити феєричність торішнього торжества?
 • ви молодята і бажаєте ексклюзивне весілля?
 • Ви батьки, а у вашої дитини день народження або вже випускний?
 • ви власник фірми і бажаєте ефектну презентацію нового проекту?
 • ви працівник компанії і адміністрація вимагає неабиякий корпоратив, правильно організовану конференція, виставку або інший event?
 • У вас кругла дата і хочете неабиякий ювілей?
 • Давно мрієте про тематичну вечірку і з’явився привід?
У багатьох < strong>в Києві і по Україні організація свята або бізнес заходу </ strong> викликає легке здивування, а часом навіть валить в ступор, але ви хочете “не вдарити обличчям в бруд” і виділитися креативним організатором? Ви в потрібному місці друзі, довірте все професіоналам. Компанія АртМуз зробить все за вас і позбавить від турбот і хвилювань.
Всю організацію, проведення свята або ділового заходу в Києві, Київській області, по Україні Компанія АртМуз бере на себе. Ми відповідаємо за всі етапи створення проекту і кінцевий результат. Вам лише залишиться комфортно стежити за процесом, приймати вітання, подяку і похвалу, а головне разом з гостями насолоджуватися всім, що відбувається.

Чому організацію свята або ділового заходу довіряють Компанії АртМуз?

Є багато причин вибрати нас в якості event-агенції з організації свята або бізнес заходи. Ми перерахуємо головні.
13-річний досвід організації заходів у Києві, тисячі проведених свят по Україні

13-річний досвід і тисячі свят

 • Вже більше 13-ти років організація заходів у Києві розважальної, ділової і громадської напрямків є для нас успішною діяльністю.
 • Ми провели більше 1000 весіль, корпоративів, ювілеїв, дитячих днів народження, вечірок і випускних вечорів.
 • У нашому активі близько 500 презентацій, конференцій, розіграшів, інтелектуально-духовних вечорів, концертів, флеш-мобів, промо-акцій та муніципальних заходів.
Величезна аудиторія, тисячі клієнтів в Києві свят від А до Я, послуг, артистів

Велика аудиторія і тисячі клієнтів

 • Ми організовуємо свята як для дорослої, так і для дитячої аудиторій.
 • За тринадцять років ми ощасливили не одну тисячу молодят, ювілярів та іменинників, відкрили нові горизонти величезної кількості випускників, задовольнили потреби в тімбілдінгу чималого переліку компаній, фірм і підприємств, а також порадували маленьких винуватців урочистостей і їх друзів безліччю оригінальних казок, шоу-програм і квестів.
Компанія АртМуз івент-маркет послуг, артистів для проведення заходів

Ми 1-й Еvent-маркет в Києві та Україні

 • Компанія АртМуз – це не тільки святкова агенція Києва, це перший і єдиний в Україні event-маркет, де ви можете online замовити організацію свята під ключ в Києві або по області, а також окремо або в комплексі послуги музикантів, провідних, артиста і інших, ну і отримати вичерпну консультацію з будь-якого питання, в контексті організації та проведення заходів святкового та ділового типів.
 • Наша діяльність максимально прозора і вся інформація на сайті.
Доступні для всіх ціни в Києві на організацію, проведення заходів, послуг, артистів

Широка географія та доступні ціни

 • У нас унікальна цінова політика, розрахована на найширше коло клієнтів.
 • вас чекають цікаві акції, хороші знижки і приємні бонуси.
 • Основна організація заходів та свят припадає на Київ і Київську область, але ми також плануємо і виїзні проекти по Україні.
 • У нас багато друзів і партнерів в інших країнах, тому окремі послуги та виступи артистів Компанія АртМуз організовує з виїздом за кордон.

Які ми організовуємо свята та заходи?

 Організація та проведення урочистих банкетів у Києві
 • Коли ми говоримо організація свят Київ, то маємо на увазі створення урочистостей розважальної спрямованості переважно в банкетно-розважальному форматі. Це весілля, корпоративні і приватні вечірки, ювілеї, дні народження, випускні і т. п. Також сюди входять події з концертним типом розвитку і активний відпочинок.
 • Під організацією заходів розуміються події діловий або громадської напрямків, куди входять конференції, презентації, флеш-моби, промо-акції, заходи, концерти, народні гуляння і т. п. У свою чергу ці заходи можуть включати банкетно-розважальний аспект, що говорить про суміщення з першим типом.
 • Організація дитячих свят, заходів в Київі – це особливий вид діяльності, куди входять дитячі дні народження, новорічні та інші свята, а також громадські і комерційні заходи. Дитячі свята та заходи мають, як суто індивідуальні послуги та принципи планування, так і загальні для всіх подій.

Компанія АртМуз добре знає специфіку кожної категорії і має один із найбільших у Києві та Україні, переліком послуг для їх проведення.

Святкові та ділові заходи від А до Я

Організація весілля

Організація свята весілля під ключ в Києві
Весілля є одним з головних подій в нашому житті. В структурі організації свят, їй більше приділяється уваги. Компанія АртМуз надамо вам великою кількістю авторських розробок, що включають всі сучасні тенденції та інновації. Ми реалізуємо вашу мрію, а як це буде. Read more

Організація корпоративів

Організація в Києві заходів корпоративного типу
Корпоратив є одним з найпоширеніших видів святкування і проведення ділових зустрічей. Планування цих заходів у Києві і по Україні має єдині принципи з іншими урочистостями, але свою специфіку. Замовляючи у нас організацію корпоративного свята ви маєте право знати, як це буде і гіпотетично уявити майбутній свято? Ми надаємо вам це можливість. Read more

Організація ювілеїв

Організація та проведення днів народження, ювілеїв у Києві
В дитинстві день народження один з найрадісніших і найочікуваніших свят, але проходить час і як показує практика, ці події великого захоплення приносять все менше і менше. Приходить ювілей і настає негласний фактор його обов’язкової організації, день народження дитини ми також не можемо пропустити. Компанія АртМуз зробить ці події незабутніми, а вас і вашої дитини найщасливішими іменинниками і ювілярами. Read more

Організація дитячих свят, днів народження

Організація дитячих днів народження, свят, різних заходів у Києві
Наші маленькі клієнти та їх батьків дуже вимогливі і примхливі, але ми дуже любимо організовувати дитячі дні народження та інші подібні заходи. Це завжди вимагає багато креативу і творчості, і ми знаємо чим вас здивувати і порадувати. Ваше задоволення і вдячність, а також вірність постійного клієнта є незрівняним післясмаком успішно проведеного свята і кращим стимулом до нескінченного розвитку. Read more

Новий рік, новорічні вечірки

Організація новорічних корпоративів, свят, вечірок, Нового року в Києві
Спекотна пора новорічних свят в Києві та по Україні настає з 20 грудня кожного року, а їх фактична організація починається з кінця листопада. До цього часу в Компанії АртМуз вже готові нові розваги і програми, що відображають символ наступаючого року і останні інновації шоу-бізнесу. У вас буде великий вибір сценаріїв проведення передноворічних і післяноворічних корпоративних свят, а також новорічної ночі. Read more

Організація, проведення банкетів

Організація і проведення весільних, корпоративних, святкових банкетів в Києві
Організація кожного свята (весілля, корпоративу, дня народження, ювілею, вечірки), а також бізнес заходи (презентації, конференції, тендери тощо) передбачає банкет. І якщо для перших – це центральна частина веселощів, то у других в основному як доповнення. Банкетна форма святкування має внутрішні форми і різновиди, яку ми обов’язково враховуємо при організації ваших подій. Read more

Як відбувається організація заходів?

Організація, проведення святкових та ділових заходів Компанією АртМуз включає широкий перелік сервісу, що дозволяє максимально прагматично і скрупульозно вирішити поставлені завдання. Познайомтеся з основними процесами організації свята.

 • аранжування події-це розробка його концепції, стилістики і сюжету, де відбивається мета і поставлені завдання. Результатом роботи стає план подальшої організації та перелік передбачуваних послуг.
 • Планування – це розподіл і складання бюджету свята, пошук виконавців і послуг зазначених в аранжуванні. Як підсумок, написання сценарію.
 • Святковий сценарій включать структуру свята, перелік задіяних послуг і виконавців, а також відповідальних за це менеджерів, таймінг (час кожної дії), побажання клієнта і різні коментарі.
 • Підготовка торжества передбачає підбір виконавців і послуг, зазначених у сценарії, укладення договорів і контроль їх виконання до наступного етапу організації заходу.
 • Координація події – це стеження за дотриманням сценарію, регламенту святкування, виконання зобов’язань взятих на себе артистами та іншими виконавцями, а також зміна святкування з ситуації. Відповідальним за це є координатор, якого також прийнято називати і, зокрема, на весіллях розпорядником.

Проведення свята

 • за ведення торжества відповідає ведучий (тамада, конферансьє, церемоніймейстер) один або з асистентам.
 • Музичний супровід “лягає на плечі” музикантів, ді-джея, або змішаний варіант.
 • Святкова шоу-програма складається з виступів артистів видовищних і танцювальних жанрів.
 • Офіційна частина ділових, корпоративних заходів готуєте ви, ми забезпечуємо потрібним обладнанням і послугами.
 • Оформлення свята (заходи) відводиться стилістам, флористам, декораторам, орендарям різного обладнання та послуг.
Організація, проведення Хелловіна в Києві, вечірка до Дня Всіх Святих

Організація Хелловіну

за останні 15 років в Україні вже стало звичним святкувати щороку День Всіх Святих і організовувати корпроративні та приватні свята, вечірки в стилі Хелловін. Команда Компанії АртМуз є експертом в цьому, так як кожен сезон нашими послугами користуються кілька десятків ресторанів і стільки ж приватних осіб.

Організація проведення презентації двигун реклами в Києві

Організація проведення презентацій

Для досягнення успіху в бізнесі важливо стати господарем становища і одним з головних кроків до цього є яскрава правильна презентація. Замовляючи у нас організацію цього бізнес-заходу, Ви отримаєте потрібні враження і хороші спогади у клієнта, а головне, бажання повернутися до вас і витратити гроші.

Организация, проведение школьных, студенческих и др. выпускных в Киеве

Проведення випускних у Києві

Щороку Київ зустрічає безліч нових випускників, які хочуть по особливому відсвяткувати підсумок одного і початок нового етапу життя. Ми знаємо і ділимося досвідом як організувати урочисті та розважальні заходи цього події, де буде цікаво і весло всім, як випускникам, так і батькам, вчителям і друзям.

Самостійна організація весілля з Компанією АртМуз

Самостійна організація весілля

Якщо ви вирішили самостійно організувати святкування свого одруження, то Компанія АртМуз вам у цьому допоможе. Наш досвід, знання і секрети професійної аранжування і планування заходів до ваших послуг. Дотримуючись рекомендацій і замовляючи наших артистів ви легко досягнете своєї мети.

Організація, проведення піонерських вечірок в Києві
 

Організація піонерських вечірок

Хіба хто з нас не хотів подорожувати на машині часу з історії? Компанія АртМуз пропонує не тільки провести свято, а й зануритися в різні епохи, і відчути їх атмосферу. Організація вашого заходу в піонерському стилі є одним із прикладів, який показує переваги і унікальний колорит такого свята.

Організація тематичних свят, весіль, корпоративів, вечірок по Києву

Організація тематичних свят

Стилізація зробить ваше торжество максимально цікавим і яскравим, ви побудете в бажаному образі, зануритися в незвідане і насолодитеся всіма принадами обраної епохи. Організація тематичних заходів передбачає як стилізацію послуг та виступ артистів, так і процес планування та аранжування святкування.

Послуги на свята, заходи в Києві

В Компанії АртМуз величезна база ведучих, музикантів, артистів та інших послуг, яка постійно оновлюється. Вас чекають ретро, сучасні та інноваційні жанри і шоу-програми. Всі презентації виконавців на відео і фото з коментарями, тому багато святкові та весільні агенції Києва та України часті гості на нашому сайті і впевнено користуються нашими послугами. Ви можете безпосередньо звернутися до нас і істотно заощадити.

Процес організації заходів передбачає роботу з двома різновидами послуг.

 1. базові послуги є обов’язковою складовою проведення будь-якого свята та бізнес-заходу. Сюди входить сфера громадського харчування, що включає організацію банкету, пошук локації (місця проведення), дизайн і оформлення (флористика, кулі, меблі і т. д.), трансфер, всілякі аксесуари та макіяж (для молодят на весілля) і т. п.
 2. Розважальні та технічні послуги розділені на дві групи:
  1. Основна група відповідає за проведення банкетно-розважальної і офіційної частин на святах і заходах, куди входять послуги ведучих, музичний супровід і супутнє технічне забезпечення: оренда звукової, світлової та іншого медіа-апаратури (кінопроектор, екран, телевізор, дошка для презентацій, банери) і т. д.;
  2. Другорядна група розважальних і технічних послуг покликана доповнити попередню і в неї входять послуги артистів, відео-операторів, фотографів, піротехніків, турагентів та інші.

Серед тих хто до нас звернувся