Організація корпоративних свят, заходів, вечірок р. Київ
 • У вашої компанії грандіозна подія і на порядку денному організація корпоративу?
 • Ви не вирішили це вечірка в ресторані або тімбілдінг на природі?
 • Вас цікавить оригінальне святкування, прагматичний бюджет і яскравий результат?

Компанія АртМуз зробить все за вас, а вам лише залишається насолоджуватися цим.

Планування і проведення корпоративних заходів досить складний процес, який не завжди виходить у любителів, але легко з боку виконується професіоналами. Навіть самого здатного і впевненого в собі людини, але не має досвід в цій області, організація будь-якого свята призводить до замішання, ну а тим більше корпоративу. І для того щоб не стати в цій ситуації дратівливим і пригніченим багато в Києві вибирають Компанію АртМуз.

Організація корпоративів в Києві ось вже більше 12 років є для нас успішною діяльністю. Ми постійно прагне перевершити очікування клієнта, за що і отримуємо позитивні відгуки та рекомендації. З Компанією АртМуз вас чекає впевненість в успішності і потрібний результат заходу, а також комфорт при його створенні і проведення.

Організація корпоративів у Києві, особливості корпоративних заходів, свят, вечірок

Мета корпоративної культури в створенні сприятливого клімату і взаєморозуміння в колективі, що призводить до командоутворення (так званий тімбілдінгом від англ. Team buildingпобудова команди) з підвищенням лояльності до компанії, збільшенням мотивації до вирішення її завдань і ефективності роботи, а як наслідок стабільна і висока продуктивність. В організації такого роду заходів існують певні методи, реалізація яких індивідуальна для кожного агентства. Компанія АртМуз має свою, унікальну методику, якою поділиться з вами.

Різновиди корпоративів

1 Що мається на увазі під проведенням корпоративних вечірок?

Корпоратив до 25-річчя компанії, організований, проведений у Києві
 • По-перше, святкування внутрішніх подій компанії, таких як день народження, ювілей фірми і засновників.
 • По-друге, календарні та громадські свята типу Новий рік, День Святого Валентина, 8 Березня та інші.
 • По-третє, урочисті банкети присвячені конференціям, презентаціям, виставкам, виграним тендерам, нагородимо і т. п.
2 Що таке організація корпоративів з активним відпочинком, тімбілдінга?

Активний корпоративний відпочинок в Києві від Компанії АртМуз

Це заходи на природі або в спеціально обладнаних закритих приміщеннях, які включають цілий перелік розваг, а саме, пейнтбол; лучні, пістолетні, збройові тіри; кінні, велосипедні та піші прогулянки (походи); квести на квадроциклах, велосипедах, пішки прогулянки на каное; стрибки з парашута; зимова і літня рибалка, а також інші, які може вам запропонувати Компанія АртМуз (більш докладно про організацію активних заходів див. тут) .

3 Що ми маємо на увазі, коли мова заходить про проведення бізнес-корпоративів?

Ділове корпоративне захід у Києві
 • Це чисто діловий формат зустрічей, головною метою яких є комерційна діяльність фірми. Вони можуть бути організовані автономно або як доповнення до презентацій, конференцій і ін. , але вже в контексті корпоративних вечірок, про які написано вище.

Далі ми поговоримо про фази активності організації корпоративів в Києві та Україні, які вони, особливості та відмінності.

Фази організації корпоративних свят в Києві


Новорічні корпоративи, вечірки - найактивніша фаза організації заходів такого типу
Найбільш інтенсивна організація корпоративних свят і вечірок в Києві припадає в новорічний період. Менш активною фазою вважаються календарні та державні свята (День Святого Валентина, Жіночий День 8 Березня, “Октоубэрфест”, “Хеллоувин” і т. д.) В інший час проведення корпоративних заходівв Києві індивідуально і залежить виключно від діяльності вашої компанії.

Кожен успішний проект підпорядкований базовому принципу планування. Під цим мається на увазі ряд дій, що уособлюють професійний підхід. Завдяки цьому ми мінімізується витрачений час, полегшується весь процес організації, ви отримуєте раціональний бюджет і 100%-ю гарантія успішності. Далі ви дізнаєтеся весь процес планування корпоративних свят, вечірок і корпоративних бізнес-заходів.

Як відбувається організація корпоративу?

1. Контрольний список

Організація корпоративних свят, досягнення мети, поставлених завдань
Як і у випадку з організацією весіль, у вигляді “контрольного списку” у вас буде

 • наочне покрокове планування і контроль підготовки корпоративу,
 • функція калькулятор,
 • щоденник
 • ін. складові завдяки яким ви зможете не тільки зберігати всю інформацію в одному документі, а й порівнювати, аналізувати вартість пропоновані послуги.

Це істотно скорочує ваші витрати і в підсумку ви отримаєте максимально сприятливий результат.

2. Бюджет

Корпоративне захід в стилі "Зомбі" у фінансовому центрі Нью-Йорка
Ні для кого не секрет, що все в цьому світі крутиться навколо грошей і першим кроком до планування вашого події буде формування бюджету. Що ми робимо?

 • По-перше, ми визначаємося з виділеної сумою і можливим люфтом або формуємо її по набору послуг виходячи з ваших побажань.
 • По-друге, ми розподіляємо кошти на послуги, включаємо в себе самі дрібні витрати, які ви будете контролювати до останньої копійки.
 • По-третє, в процесі організації вашого корпоративу ви зможете все змінювати, багато що аж до самого дня проведення.

3. Мета, спрямованість, формат, стилізація

 1. Позитив, веселощі, результат - мета будь-якої організації корпоративної вечірки, свята
  Виходячи з причин і цілей майбутньої події ми визначимо його спрямованість (розважальну або ділову).
 2. Це буде свято в приміщенні або на свіжому повітрі?
 3. Тематична вечірка (в гангстерському, піонерському. ковбойському, латино-американському та ін. стилі) або без стилізації?

Визначення з цим пунктом представляється знаковим моментом, так як повернутися до його корекції на пізніх етапах планування корпоративу буде дуже складно або в деяких випадках не завжди можливо.

4. Місце проведення та розміщення гостей

Проведення корпоративного свята в Києві, організованого на кораблі з виходом на острів

У Києві та київській області дуже великий вибір локацій для проведення корпоративу. Ми підбираємо для вас найбільш підходящі за відповідністю формату заходу, територіальним розташуванням і місткості локації, зручності транспортних комунікацій, наявності стандартного і спеціального обладнання, а також інших ваших побажань. Це можуть бути

 1. стаціонарні заклади – ресторани, паби, концерт-холи, готелі, виставкові центри, бізнес-центри і т. д.
 2. майданчика на природі в лісі, на березі Дніпра, в парках, на стадіонах, на територіях баз відпочинку і т. д.
 3. екзотичний варіант-на теплоході, що пливе по річці.

Кожен запропонований варіант ви зможете оцінити по фото та презентацій в інтернеті, після чого ми ознайомимося з ним власні очі і з’ясуємо всі цікаві моменти з адміністрацією. З Компанією АртМуз ви зможете зменшити на цьому етапі витрати і отримати додаткові бонуси.

5. Банкет

Активна фаза святкування корпоративу

Загальною і обов’язковою складовою корпоративних свят і бізнес заходів є банкет. Деякі його різновиди потенційно схильні до конкретного типу корпоративів. Наприклад, урочисті свята і тематичні вечірки – це гала-вечеря, бал, карнавал, а ділові заходи – кава-брейк, експо-кейтеринг і діловий прийом. У той час як барбекю і пікнік-коктейль можуть вважатися універсальними. У будь-якому випадку вибирати вам, а ми завжди готові на оригінальність.

Складання меню – це головний момент організації банкету. Від правильного підбору страв, часу їх виносу, типу кухні, кількості їжі і напоїв, сервіровки столу, обслуговуючого персоналу, зміни посуду і т. д. залежить як мінімум 50% успішності заходу.

Наші фахівці грамотно відкоригують банкетне меню корпоративу згідно ваших побажань і вимог свята. Ви будете пишатися свої “столом” і не переплатите зайвого.

6. Програми корпоративних заходів та вечірок

Проведення корпоративної яскравої вечірки

Традиція не вимагає підтвердження – їй просто йдуть. Саме так ми підходимо в Києві до організації розважальних і бізнес-програм корпоративів.

 1. Розважальна програма є обов’язковою тільки на корпоративних святах і вечірках, а також активному відпочинку.
  Що ж стосується бізнес-заходів, то як правило її немає або вона обмежується фоновою музикою і мінімальними послугами ведучого.
 2. Підготовка ділових аспектів заходи покладається на менеджерів вашої компанії і відповідальних за це осіб На нас лежать організаційні і підготовчі питання його забезпечення та іншого оформлення. а також самого проведення.

Виходячи з вашого бюджету і побажань ми складемо яскраве шоу. Туди входитимуть кращі артисти Києва, вибрані вами конкурси, вікторини і т. д. У нас велика база виконавців і вміння домовлятися.

7. Розміщення гостей, трансфер, парковка

Організація свят, заходів корпоративного типу для всіх

Кількість гостей може залежати від бюджету і навпаки бюджет формують від кількості запрошених.
В окремий розділ контрольного списку ми внесемо:

 1. всіх гостей поіменно, з контактами і позначками про дату приїзду і виїзду;
 2. чи потрібно розміщення в готелі;
 3. потрібно трансфер, якщо це виїзд за місто або гості з іншої області (країни), також слід враховувати, коли п’яні гості не можуть сісти за кермо після банкету;
 4. яка потрібна додаткова розважальна програма (наприклад екскурсії по Києву, музеї, театри, цирк і т. п.);
 5. подбаємо про парковці, яка повинна бути легко доступною, як для легкових автомобілів, так і для вантажних, які можуть доставляти харчування або обладнання, а також автобуси.

8. Реклама

Як і для кожного бізнес-проекту нашому заходу знадобитися медійна підтримка. Реклама, як відомо “двигун торгівлі”, а маркетинг – ключ до успіху.

Якщо вашому корпоративу (переважно це стосується Бізнес-події) знадобиться медійна підтримка ми її організуємо. Компанія АртМуз співпрацює з авторитетними медійника, які працюють з відомими людьми.

9. Оцінка організації та проведення корпоративу

Кожен отриманий результат вимагає оцінки.

Вам і нам буде важливо знати наскільки успішно був організований і проведене корпоративне свято (вечірка), Захід, які залишилися враження і наскільки досягнуті цілі? Для відповіді на це питання ми створимо опитування. Це може бути книга, журнал відгуків, до яких буде вільний доступ протягом всього корпоративу. Також зробимо зворотний зв’язок в інтернеті у соцмережах або на сайті компанії (ми не проти якщо нашої і з задоволенням надамо для цього майданчик, який у нас вже “відкрили” інші наші клієнти). Отримані результат буде хорошою основою для аналізу і вдосконалення.