Организация, проведение в Киеве Halloween, вечеринки к Дню Всех Святых
Святкування свята Хелловін перекочував до нас наприкінці ХХ століття з Європи і Амирики, а до цього в так звані “комуністичні часи вічного прогресу” (гумор сподіваємося зрозумілий всім) ми про нього, як втім і про інших, таких як День Святого Валентина, Різдво, Воскресіння Христове та подібних, нічого не знали. Сучасна ж ситуація у розважальній сфері України визначила ці свята як календарні і, зокрема, організація вечірок у стилі Хелловін у Києві стала щорічною і обов’язковою, причому, це стосується не тільки розважальних програм ресторанів, кафе, клубів і пабів, але також і заходів приватного і корпоративного порядку, які проводять у себе вдома, орендують котеджі, банкетні зали в ресторанах Києва або за містом і т . п.

Компанія АртМуз організовує Хеловіни будь-якого типу. Це може бути як вечірка безпосередньо присвячена цьому або приватне подія потрапила на цей час, наприклад, мальчишник або дівич-вечір, ювілей або навіть весілля, а також корпоратив. Ми розробляємо разнобюджетные заходи, розраховані на середнього клієнта так і замовника VIP-рівня. Всі вони відрізняються масштабністю, затраченими зусиллями і повторимося бюджетом, але “роднятся” структурою, єдиними принципами організації такого роду вечірок, задіяними послугами і звичайно загальною для всіх заходів тенденцією до оригінальності та інновацій.

Організація, проведення вечірки Хелловіна до Дня Всіх Святих св Києві

Хелловін з’явився на британських островах, зокрема, у Великобританії і Північної Ірландії. Сама назва Хелловін (англ. варіанті – Halloween походить від All Hallows-Even, яке на шотландському діалекті звучить, як “хэллувин” (вважається, що це і визначило його кінцевий варіант). З назви ми бачимо, що even — це скорочення “evening” (вечір), all – все, hallows – святі і в результаті ми отримуємо переклад з англійської як “Вечір Всіх Святих“.

Свято Halloween і “Ліхтар Джека”

Головним атрибутом Хеллоуїна є різьблена помаранчева гарбуз, яку називають “Ліхтар Джека”, що з’явилося з казки про фермера на ім’я Джек, знаменитого своєю спритністю, жадібністю і здатністю до бравому плутовству. Він міг провести будь-кого, з ким зводила його доля. В історії багато різних варіантів оповідей про це, часом суперечливих в дрібницях, але суть їх зводиться до одного. І так жив був фермер Джек і одного разу, зустрівши самого Диявола він примудрився його обдурити. За це Джек поставив умову Дияволу: не забирати його душу в пекло, в той самий урочну годину. Однак, коли прийшов час Джек не потрапив і в рай, там його теж не взяли. І так йому нічого не залишилося, як після своєї смерті бродити по рідній Англії, освітлюючи собі дорогу маленьким світильником з ріпи, в який він опустив крихітна жаринка, який дав йому диявол. В наші дні Лампа Джека – це стилізований предмет декору, допомагає урізноманітнити наше життя й додати святкового настрою напередодні самого свята.
Спочатку вибирали не гарбуз, а плід брукви або ріпи. Гарбуз вперше стала застосовуватися на материку емігрантами з Північній Америці, так як в Старому світі майже була невідома. Вперше згадка про неї було в кінці XIV століття, коли французький вчений повідомив, що знайшов незвичайне рослина схоже на овоч. Це “велика ягода” з острова Св. Лаврентія у перекладі на англійську мову звучала як ponpions, а сьогодні вона пишеться pumpkin. Дійсно, гарбуза виростали в Північній Америці здавна і вирощувалися для їжі корінними жителями Америки.

Вперше нові американці привезли гарбуз в Англію і Ірландію в XIX столітті, а заодно з собою і традицію святкувати Хеллоуїн вже з вирізаною гарбузом. Усвідомивши, що бруква з ріпою менш зручні і ефектні для цього, вони відмовилися від них і стали застосовувати тільки одну гарбуз. На сьогоднішній день можна зустріти на Ньому брукву або ріпу, але це скоріше всього лише данина давній традиції, загубленої в історичному раціоналізмі.

Суть свята Halloween

Це свято на славу померлих родичів, які в цю ніч нібито приходять до нас і “світяться ліхтарики Джека” встановлюється на ґанку або підвіконні будинку в якості оберега від нечисті. Він зустрічає померлих рідних і оберігає господарів будинку від представників потойбічного світу. Тліючі жарини опускаються всередину як джерело світла. Пізніше вони були замінені свічкою.

Також, згідно з кельтським традицій, вважається, що підсвічена гарбуз встановлюється для того, щоб допомогти померлим душам знайти шлях в чистилище. Кожен, хто запалює його робить добру справу і тим самим заробляючи прихильність Бога.

Все вищесказане ми і будемо відтворювати при організації та проведенні вечірки у стилі Хелловін.

Організація Хеллоуїна, проведення вечірки до Дня Всіх Святих в Києві

Що ми робимо?
1 Перш за все нам потрібно знайти місце проведення Хелловіна. Ми можемо запропонувати вам багато варіантів, які буде легко адаптувати під стиль свята. У Києві безліч ресторанів і котеджів, які вимагають мінімальних дизайтерских доповнень. Наші флористи-дизайтеры зроблять це з урахуванням індивідуальності ваших уподобань, наприклад, квітів, матеріалу декору залу, меблів і т. д.
2 Підбір костюмів і гриму відбувається з кожним гостем індивідуально. Якщо костюми вибираються приблизно за місяць і фіксуються завдатком, то грим наноситься за кілька годин до початку заходу. Ми забезпечимо вас все, причому буде запропоновано кілька варіантів на вибір. Слід сказати, що в деяких випадках не всі гостя хочуть відповідати дрес-коду і ми звичайно це виконуємо.
3 Сценарій та шоу-програма створюються у відповідності з тематикою вечірки і переваг клієнта. У нас великий вибір ведучих, які будуть одягнені у відповідні костюми і вести в потрібному стилі. Репертуар музикантів або ді-джея в дусі свята, а також артисти зі своїми програмами, орієнтованими на хелловінську стилістику. Також ми забезпечимо вашу вечірку звуковим та технічним обладнанням, відповідно до поставлених завдань.
4 “Ліхтар Джека” ми можемо зробити як із самої гарбуза, так і з куль і т. п. Також там знадобляться інші святкові аксесуари і поліграфія (запрошення, банери…), які орієнтовані не тільки на хелловінську тематику, а й на вашу подію. Транспорт може бути різноманітний, починаючи від звичайних мікроавтобусів і закінчуючи лімузинами і кофебусами.

Проведення свята, вечірки у стилі Хелловін

Проведення Хелловіна у Києві або іншому вибраному вами місці буде проходити під повним нашим контролем. Ми буде координувати все відбувається згідно затвердженого сценарію та таймінгу. Ми вас зустрінемо на локації і проводимо, забезпечимо комфорт святкування, вам лише залишиться тільки насолоджуватися цим.

В якості прикладу (зразка) костюмів і принципу проведення хеллоуинской вечірки, пропонуємо до вашої уваги відеонарізку з комедійного серіалу “Кухня”, де за сценарієм був корпоратив у цій тематиці з вампірами і графом Дракулою. Ми вважаємо, що яскравість і оригинальнгость костюмів, а також деякі аспекти сценарію ( ми не знаємо його весь) є в якийсь мірі еталонними.

Відео Хеллоуїна, вампірської вечірки з сериалоа “Кухня”

Організація корпоративів, весіль, вечірок, ювілеїв в стилі Хелловіна в Києві

Використання тематики Хеллоуїна при святкуванні подій (весіль, день народжень, корпоративів тощо) не меяет їх структуру, завдання і цілі. а також головні моменти Також слід сказати, що стрижнева лінія заходи не завжди може витримуватися, а за бажанням клієнта, трансформувати в зручну форму.