Ведучий, співак, саксофоніст, діджей на свята, бізнес-заходи в Києві - Руслан Алексєєва
Вам потрібен ведучий на весілля в Києві мул тамада на ювілей (день народження)? Можливо ви шукайте провідного на корпоратив або тамаду на випускний? І звичайно хочете яскравого професіонала з унікальними послугами кому можна сміливо довірити свято і бути гордими за правильний вибір перед гостями на заході? ArtMuz’Company рада представити вашому у увазі стильного, інтелігентного і харизматичного шоумен, “інтелектуального веселуна”, який перетворює кожне свято в унікальну подію. Знайомтеся професійний ведучий в Києві, тамада на весілля, корпоратив, ювілей, свята – Руслан Алексєєв. Це один з кращих майстрів своєї справи в Україні, амплуа якого виходить далеко за рамки неабиякого конферансьє.
[/two_third_last] Шоумен Руслан Алексєєв – це ведучий (тамада) 15-річним досвідом проведення весільних урочистостей, корпоративних свят, ювілеїв, днів народження, випускних та бізнес-заходів у Києві та по Україні. Також він професійний саксоф0ніст , співак і діджей з консерваторською освітою і величезним музичним досвідом. Він виступав на сценах філармоній, концерт холів, муніципальних театрів і палаців, а також кращих ресторанів і клубів Києва, України та зарубіжжя. Крім цього Руслан креативний організатор і аранжувальник подій, лідер Artmuz’pany без якого не обходиться жодна організація заходу і, за плечима якого сотні успішних проектів.

Ведучий, співак, саксофоніст, DJ на свята та бізнес-заходи в Києві – Руслан Алексєєв

За вищеозначені послуги, в Києві Руслана називають “всепраздний тамада” або “все провідним ведучий”, а також “людина оркестр”. І як ви розумієте, замовляючи шоумена провести весілля, корпоратив, ювілей, день народження, випускний, діловий захід, то отримуєте не тільки якісне проведення вашої події, а й унікальний перелік послуги додаткових високої якості, причому по супер ціною .

Далі познайомтеся з деякими відео ведучого, тамади, конферансьє , зроблені під час роботи, а також пропонуємо вам перейти за посиланнями і більш детально ознайомитися з його послугами на цікавлять вас святах.

Відео ведучого на святах в Києві

✅ Проведення заходів

Епізод проведення весілля:

Епізод розважальної програми тамади:

Ведучий на корпоративі:

Тамада на ювілеї:

✅ Музичний супровід

Послуги саксофоніста:

Вокальне виконання ведучого: